Proč kryty iBunker?

Válečný konflikt na Ukrajině je od nás vzdálen 400 km. To byl pro nás impuls vytvořit cenově nejvýhodnější funkční ochranu obyvatelstva před závalem a sutinami při leteckém útoku.

Náš cíl:

Chceme pomoci občanům chránit sebe a svůj majetek za nejlepší cenu v České republice. Protiletecké kryty by nemely být výsadou jen těch nejbohatších.

Protiatomové kryty?

Proč nemáme v nabídce protiatomové kryty? Pokud by byla zahájena válka prostředky hromadného ničení, tedy zejména nukleárními zbraněmi, je zde riziko vysokého spadu a kontaminace vody, vzduchu, půdy a další. To znamená po vystoupení z metra, hlubokých sklepů a jiných prostor kam jste se ukryli, stejně dojde ke kontaktu jedince s následky bomby a nelze se následkům radiace takřka vyhnout. 

Náš tým

Na výrobě krytu iBunker jsme spolupracovali s předními českými architekty a projektanty. Součástí našeho týmu jsou bezpečnostní poradci, hasiči a hygienci. Instalaci dozoruje vždy  odborný stavební dozor. 

Kryty mají charakter ryze obranný a v žádném případě nepodněcují k jakémukoli konfliktu. Chraňte sebe, své blízké a svou rodinu.


Společnost Avaneus, český dodavatel protileteckých a protizávalových krytů. Avaneus s.r.o. je součásti skupiny WETRA ČR a.s. se základním kapitálem 162.000.000 Kč.

Naše mise je: přispět naším výrobním programem k větší bezpečnosti obyvatel za výhodnou cenu, s rychlým dodáním a hlavně, zajistit adekvátní bezpečnost pro naše zákazníky. Jsme první na trhu. Bezpečnostním garantem je generál Andor Šándor.