Chemické mobilní WC s odpadní nádrží a ukazatelem naplnění

Zaváděcí cena
2 690 Kč

Kód produktu
BKVV-02-WC01

ks

Přenosné chemické WC Thetford Porta Potti Qube je díky své vysoké kvalitě, snadné obsluze a příznivé ceně nejžádanější toaletou svého druhu. Ideální na krátkodobé i dlouhodobější používání nejen do krytu ale i do karavanu, obytného auta, chaty, na zahradu či stavbu. Více

Přenosné chemické WC Thetford Porta Potti Qube je díky své ceně a kvalitě nejprodávanějším typem přenosných toalet a zároveň je stále nejlepším a nejmodernějším typem chemických toalet na trhu. Chemické WC Port Potti jsou velmi žádané a ceněné mnoha firmami i samotnými zákazníky.

WC je rozděleno na 2 oddělitelné kazety:
- horní kazeta zahrnující mísu a nádržku na splachovací vodu
- spodní odpadní kazeta
Thetford Porta Potti jsou hygienická, kvalitně zpracovaná a designově velmi povedená přenosná WC, která nabízí neuvěřitelně širokou škálu využití. Toaletu můžete využít nejen v krytu, ale i pro karavan, obytné auto, jako vestavba do dodávky, na chatu, zahradu, stavbu nebo jako pohotovostní při rekonstrukci - to všechno jsou místa, kde pro přenosnou chemickou toaletu najdete využití. Mimoto jsou tyto toalety díky snadné obsluze a dostatečné výšce sedáku vhodné i pro osoby se sníženou schopností pohybu. Maximální zatížení doporučené výrobcem je 120 kg!

Vlastnosti:

oddělitelná odpadní nádrž od vrchní části
ergonomické tvarování plastů
rukojeť pro pohodlné přenášení odpadní nádrže
ukazatel stavu naplnění odpadní kazety
v odpadní nádrži se nachází integrovaný odvzdušňuvač pro lepší vyprázdnění

Technické parametry:

  • Obsah splachovací nádrže: 15 litrů
  • Obsah odpadní nádrže: 21 litrů
  • Typ splachování: pístové
  • Ukazatel plnosti nádrže: ANO
  • Rozměry (Š x V x H): 38,3 x 41,4 x 42,7 cm
  • Hmotnost bez náplní: 4 kg